Як видалити (додати) тіні ярликів на робочому столі в Windows

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами прибрати тіні значків на робочому столі в Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

Прибрати (додати) тіні ярликів на робочому столі в візуальних ефектах

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  SystemPropertiesPerformance.exe і натисніть Enter.

2. Приберіть (або поставте, якщо вам потрібно додати тіні) прапорець біля "Відкидання тіней значками на робочому столі" і натисніть на "ОК". У деяких випадках потрібно перезапустити провідник або вийти з системи і зайти в неї знову, щоб зміни вступили в силу.

Прибрати (додати) тіні ярликів на робочому столі в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced =>  в розділі Advanced відкрийте параметр  ListviewShadow =>  в поле "Значення" поставте  0  і натисніть на "ОК" (щоб додати тіні в поле "Значення" введіть 1). У деяких випадках потрібно вийти з системи і зайди в неї знову, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂