Як додати або видалити значок завершення роботи на екрані входу в Windows 10

Коли включається комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 10 - спочатку перед вами виникає екран блокування (якщо ви його не відключили), далі при натисканні на будь-яку клавішу ви бачите екран входу. На екрані входу за замовчуванням є значок завершення роботи. У сьогоднішній статті розглянемо як додати або прибрати значок завершення роботи з екрану входу.

Є два способи за допомогою, яких можна прибрати значок завершення роботи з екрану входу: за допомогою інструменту "Локальна політика безпеки" і другий - за допомогою редактора реєстру. Щоб видалити або додати значок завершення роботи на екран входу - потрібно щоб користувач, під яким ви увійшли в систему, мав правами адміністратора.

Додати або видалити значок завершення роботи з екрану входу за допомогою локальної політики безпеки.

Даний спосіб працює в професійній і корпоративної версії Windows 10. Якщо ви використовуєте домашню Windows 10 - переходьте до наступного способу, який працює для всіх збірок.

1. Відкриваємо локальні політики безпеки: в рядку пошуку напишіть  secpol.msc  і натисніть Enter (або натисніть клавіші Win + R і у вікні, введіть команду secpol.msc, після чого натисніть Enter);

2. У лівій колонці відкрийте  Локальні політики \ Параметри безпеки  з правого боку за допомогою подвійного клацання лівої кнопки миші відкрийте  Завершення роботи: дозволити завершення роботи системи без виконання входу в систему;

3. Якщо хочете, щоб на екрані входу був значок завершення роботи - потрібно поставити галочку в полі "Включений". Якщо хочете у брати значок завершення роботи з екрану входу - поставте галочку в поле "Відключений" і натисніть "ОК".

Після включення або відключення параметра можете закрити локальні політики безпеки.

Додати або видалити значок завершення роботи з екрану входу за допомогою редактора реєстру.

Даний спосіб на відміну від попереднього, працює у всіх виданнях Windows 10. Перед тим як редагувати реєстр, завжди рекомендується створювати точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку введіть команду  regedit  і натисніть Enter (або натисніть клавіші Win + R і у вікні введіть команду regedit, після чого натисніть Enter);

2. У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. Коли з лівого боку обраний розділ  System  в правій колонці знайдіть і відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші параметр  shutdownwithoutlogon.

3. В поле значення встановіть  0 і натисніть "ОК", якщо хочете видалити значок завершення роботи з екрану входу.

В поле значення встановіть  1 і натисніть "ОК", якщо хочете додати значок завершення роботи на екран входу.

Після вибору потрібного значення закрийте редактор реєстру і щоб зміни вступили в силу перезавантажте комп'ютер.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂