Прибрати список "Нещодавно додані" з меню "Пуск" і заборонити його додавання

Ми раніше розглядали як використовуючи параметри прибрати "Нещодавно додані" з меню "Пуск". Сьогодні ж розглянемо, як прибрати "Нещодавно додані" за допомогою групових політик і редактора реєстру, а також як заборонити його додавання в параметрах системи.

Прибрати список "Нещодавно додані" в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => Меню "Пуск" і панель завдань "=> відкрийте з правого боку" Видалити список "Нещодавно додані" з меню "Пуск" ".

3.  Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК".

Прибрати список "Нещодавно додані" в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Explorer. Натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  HideRecentlyAddedApps

3. Відкрийте параметр  HideRecentlyAddedApps =>  в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК".

4. У деяких випадках потрібно перезапустити провідник або перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂