Закріпити більше 3 контактів в панелі завдань Windows 10

У Windows 10 на панелі завдань з'явився значок "Люди", зайшовши в нього ви можете додати на панель до трьох своїх контактів і обмінюватися з ними повідомленнями. У сьогоднішній статті розглянемо як обійти це обмеження і закріпити більше трьох контактів в панелі завдань в Windows 10.

"Люди" - це спеціальна панель інструментів на панелі завдань в якій відображаються значки закріплених контактів. Контакти в цю панель ви можете додати з пошти, з Skype або додатки "Люди". Після додавання їх на панель - їм можна швидко відправити повідомлення або потрібні файли.

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced \ People. Натисніть на розділ People правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть параметр  TaskbarCapacity

3. Відкрийте параметр  TaskbarCapacity, в поле "Значення" введіть скільки ви хочете закріпити контактів в панелі завдань і натисніть "ОК". Наприклад, я хочу закріпити на панелі завдань 10 контактів - значить в поле "Значення" потрібно ввести 10 і натиснути "ОК".

4. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Тепер ви можете закріпити на панелі завдань то кількість контактів, що ввели в параметрі TaskbarCapacity. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂