Як вибрати схему управління живленням за замовчуванням в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як вибрати схему управління живленням за замовчуванням для всіх користувачів, яку не можна змінити в Windows 10.

Вибрати схему управління живленням за замовчуванням в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до третього або четвертого способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Керування електроживленням" => відкрийте "Вибрати поточну схему живлення".

3.  Поставте крапку біля "Включено" => в поле "Поточна схема управління живленням" виберіть потрібну і натисніть на "ОК".

Вибрати призначену для користувача схему управління живленням за замовчуванням в групових політиках

1. Відкрийте командний рядок.

2. Введіть команду powercfg / list і натисніть Enter. Скопіюйте собі GUID схеми харчування, яку ви хочете вказати за замовчуванням.

3. Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть Enter.

4. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Керування електроживленням" => відкрийте "Вказати призначену для користувача поточну схему живлення".

5. Поставте крапку біля "Включено" => в поле "для користувача поточна схема управління живленням" вставте GUID схеми живлення (дивіться другий пункт інструкції) і натисніть на "ОК".

Вибрати схему управління живленням за замовчуванням в редакторі реєстру

1. Відкрийте командний рядок.

2. Введіть команду powercfg / list і натисніть Enter. Скопіюйте собі GUID схеми харчування, яку ви хочете вказати за замовчуванням.

3. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

4. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Power \ PowerSettings.  Якщо в розділі Microsoft немає розділу Power => натисніть на розділ Microsoft правою кнопкою миші => "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Power => натисніть на розділ Power правою кнопкою миші => "Створити" => "Розділ "=> назвіть новий розділ PowerSettings натисніть на розділ PowerSettings правою кнопкою миші =>" Створити "=>" Строковий параметр "=> назвіть новий параметр ActivePowerScheme

5. Відкрийте параметр ActivePowerScheme => в поле "Значення" вставте GUID схеми живлення (дивіться другий пункт інструкції) і натисніть на "ОК". Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂