Розбирання Samsung R720, R730

Беремо в руки викрутку, кладемо поряд пінцет і пластикову карту, приступаємо до розбирання ноутбука Samsung R720. Знімемо жорсткий диск, оперативну пам'ять, привід, доберемося до системи охолодження.

Можете дивитись інструкцію в картинках, а можете відразу перейти в кінець статті і подивитися відео розбирання.

1.  Засувки в сторони, витягуємо батарею.

2. Під кришкою 1 - у нас ховається оперативна пам'ять, під кришкою 2 - жорсткий диск. Викручуємо болтики які тримають кришки і знімаємо їх.

3. Витягуємо оперативну пам'ять, розставивши засувки в сторони.

4. Жорсткий диск тягнемо у напрямку стрілки і витягуємо його.

5. Викручуємо один болтик і витягуємо привід.

6. Для подальшого розбирання потрібно викрутити все болтики на які вказують червоні стрілки, і зняти пару проводів з модуля wi fi (зелені стрілки).

7. Перевертаємо ноутбук, піднімаємо за допомогою пластикової карти або викрутки верх клавіатури, перевертаємо її. Червоні стрілки вказують на засувки, які тримають клавіатуру, їх можна відсунути за допомогою карти або викрутки.

8. Піднімаємо чорну засувку, витягуємо шлейф.

9.  Від'єднуємо чотири шлейфи на які вказують стрілки, деякі просто витягуються, а на деяких потрібно відсунути чорну засувку.

10. Ставимо на бік ноутбук, вставляємо пластикову карту між верхньою і нижньою кришкою, ведемо нею по колу - поступово звільняючи засувки.

11.  Після зняття верхньої кришки, щоб від'єднати плату від нижньої кришки - викручуємо два болтика (червоні стрілки) і від'єднуємо два шлейфи (зелені стрілки)

12.  Знімаємо систему охолодження - викручуємо шість болтів які її тримають, і витягуємо один шлейф (зелена стрілка).

13.  Стираємо стару термопасту, мажемо нову, чистимо від пилу.

Усе. на цьому розбирання ноутбука Samsung R720 закінчена, збирати в зворотному порядку. А якщо щось не зрозуміло - дивіться відео  від TaMa_Ghazi Diagnose Reparatur und Service Laptops

Читайте також: Як видалити delta-homes.com;

Як відновити незбережений документ Word;

Як створити і використовувати віртуальні машини