Як відключити режим "в літаку" Windows 10

Режим "у літаку" - функція, яка дає вам можливість швидко відключити всю бездротовий зв'язок на вашому пристрої. У сьогоднішній статті розглянемо різні способи відключення режиму "в літаку" в Windows 10.

Хоч ми і будемо розглядати способи відключення функції, ви використовуючи дану інструкцію також зможете зрозуміти як його включати.

Вийти з режиму в літаку в центрі повідомлень

1. Відкрийте "Центр повідомлень": натисніть на клавіатурі клавіші Win + A або натисніть лівою клавішею миші на значок на панелі завдань біля годинника (дивіться малюнок).

2. Натисніть на "Розгорнути" і натисніть на плитку "Режим в літаку".

Вийти з режиму в літаку в панелі завдань

Коли ви натискаєте лівою клавішею миші на значок мережі в панелі завдань, у вікні, ви можете включити режим в літаку. Коли режим в літаку включений - значок мережі змінює свій вигляд і відображається як літак. Щоб відключити режим в літаку - потрібно натиснути на значок літака в панелі завдань і натиснути на плитку "Режим в літаку".

Вийти з режиму в літаку в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Мережа та інтернет", з лівого боку виберіть "Режим в літаку", з правого боку біля "Режим в літаку" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути.".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂