Показати панель управління в меню Win + X в Windows 10

Якщо натиснути на меню "Пуск" правою клавішею миші ви побачите меню з різними інструментами для настройки системи. Раніше в цьому меню була "Панель управління", після чергового оновлення її прибрали і додали "Параметри". У сьогоднішній статті розглянемо як повернути "Панель управління" в меню Win + X в Windows 10.

Оновлено 30.01.2018: в зв'язку з тим, що інструкція працює не у всіх версіях Windows 10 - рекомендується додати панель управління в меню Win + X іншим способом .

  Повернути панель управління в меню Win + x

1. Натисніть в порожньому місці робочого столу правою клавішею миші, з меню виберіть "Створити" => "Ярлик".

2. У рядок "Вкажіть розташування об'єкта" вставте або напишіть  % windir% \ system32 \ control.exe  і натисніть "Далі".

3.  Введіть ім'я ярлика Control & Panel  і натисніть "Готово".

4. Відкрийте провідник => в адресний рядок вставте  % LocalAppdata% \ Microsoft \ Windows \ WinX \ Group2  і натисніть клавішу Enter.

5. Натисніть на ярлик в третьому пункті правою клавішею миші та виберіть "Копіювати" => в тій папці, яку ви відкрили в четвертому пункті, натисніть правою клавішею миші та виберіть "Вставити" (також ви можете створений в третьому пункті ярлик просто перетягнути у відкриту папку).

Якщо з'явиться вікно "Заміна або пропуск файлу" натисніть на "Замінити файл в папці призначення".

6. Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

 Якщо в меню тепер є "Параметри" і "Панель управління", а ви хочете щось одне - зайдіть в папку, яку ми відкривали в третьому пункті, і видаліть (або перенесіть куди-небудь) непотрібний ярлик. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂