Відкрити вікно гостьового режиму в Google Chrome

При перегляді сторінок в гостьовому режимі в Google Chrome ви не побачите і не зможете змінити інформацію інших профілів. Коли ви виходите з гостьового режиму, ваші дії в Chrome видаляються з комп'ютера. Сьогодні ми розглянемо як відкрити вікно гостьового режиму і як зробити, щоб гостьовий режим використовувався в Google Chrome завжди.

  Відкрити вікно гостьового режиму в Google Chrome

1.  Відкрийте Google Chrome.

2. Натисніть на значок профілю в правому верхньому кутку і натисніть на "Відкрити вікно в гостьовому режимі".

  Відкривати вікно гостьового режиму завжди в Google Chrome

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть команду  regedit і натисніть Enter.

2. Якщо ви хочете, щоб гостьовий режим в Chrome відкривався тільки для користувача під яким ви увійшли в систему, перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Google \ Chrome , якщо для всіх користувачів комп'ютера -  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Google \ Chrome . Якщо в розділі Policies немає розділу Google - натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Google

натисніть на розділ Google правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Chrome.

3. Натисніть на розділ Chrome правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр Dword (32 біта)" => назвіть новий параметр  BrowserGuestModeEnforced

4. Відкрийте параметр BrowserGuestModeEnforced, в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК". Закрийте редактор реєстру і Google Chrome, якщо він у вас відкритий.

Якщо в майбутньому ви захочете, щоб замість гостьового відкривався нормальний режим - видаліть параметр BrowserGuestModeEnforced.

На сьогодні все, удачі Вам 🙂