Як видалити або відновити "Створити" в контекстному меню Windows 10

Якщо натиснути правою кнопкою миші в порожньому місці робочого столу або папки - відкриється контекстне меню, з його допомогою ви можете створювати нові файли і папки. Можливо ви хочете прибрати можливість створювати папки і файли з контекстного меню, а можливо у вас дане меню перестало коректно працювати і коли ви натискаєте на "Створити" - нічого не відбувається. У сьогоднішній статті ми опишемо як видалити "Створити" з контекстного меню і як відновити його знову.

1. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CLASSES_ROOT \ Directory \ Background \ shellex \ ContextMenuHandlers. Щоб видалити "Створити" з контекстного меню - натисніть на New правою клавішею миші та виберіть "Видалити", підтвердіть видалення натиснувши на "Так". Після даних дій "Створити" відразу пропаде з контекстного меню.

3. Щоб відновити "Створити" в контекстному меню - натисніть на розділ ContextMenuHandlers правою клавішею миші та виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  New

У розділі  New  відкрийте параметр "За замовчуванням", в поле "Значення" введіть  {D969A300-E7FF-11d0-A93B-00A0C90F2719} і натисніть "ОК". У контекстному меню відразу ж з'явиться "Створити", можете закривати редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂