Простір імен вже определено.Ошібка при відкритті групових політик Windows 10.

Під час відкриття групових політик на моєму комп'ютері вискакувала помилка "Простір імен вже визначено ...", можна було натиснути на "ОК" і працювати з політиками далі. А можна витратити кілька хвилин і зробити, щоб ця помилка більше не з'являлася.

Детальніше помилка звучить так: Простір імен "Microsoft.Policies.Sensors.WindowsLocationProvider" вже визначено як цільове простір імен для іншого файлу в сховище. Файл C: \ Windows \ PolicyDefinitions \ Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.admx рядок 5 стовпець 110.

Майкрософт пояснює, що ця помилка в інформаційних цілях, натискайте "ОК" і працюйте далі. Але ми підемо далі, щоб ця помилка більше не з'являлася.

1.Нажімаем на "Пуск" правою клавішею миші і вибираємо "Командний рядок (адміністратор);

2. В командний рядок введіть команду  takeown / F "C: \ Windows \ PolicyDefinitions \ Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.admx" / A  і натисніть Enter. Введіть ще команду  takeown / F "C: \ Windows \ PolicyDefinitions \ en-US \ Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.adml" / A  і натисніть Enter.

3.Через провідник зайдіть в папку  C: \ Windows \ PolicyDefinitions => знайдіть файл  Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.admx =>  натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть "Властивості" => зайдіть у вкладку "Безпека" та натисніть " змінити "=> виберіть" Користувачі "і поставте галочки в" Повний доступ "=> натисніть" Ок "у всіх вікнах.

4. Натисніть на файл  Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.admx  правою клавішею миші => виберіть "Перейменувати" => замість розширення  admx  напишіть old  і натисніть Enter. Погодьтеся у вікнах попередженнях, натиснувши на "Так".

5.Заходім через провідник в папку  C: \ Windows \ PolicyDefinitions \ en-US \ і знаходимо файл  Microsoft-Windows-Geolocation-WLPAdm.admx. Робите з ним те ж саме, що і з попереднім, тобто виконуєте 3 і 4 пункт для цього файлу.

Все, тепер відкриваючи групові політики помилки ви більше не побачите. На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂