Як зробити Alt + Tab меню в Windows 10 більш прозорим

Утримуючи Alt і натискаючи клавішу Tab ви можете перемикатися між відкритими вікнами. Тобто, при натисканні цих клавіш перед вами з'явиться вікно зі слайдами всіх відкритих додатків і натискаючи кожного разу Tab виділення буде переміщатися на наступне відкрите додаток, коли буде вибрано потрібну програму - відпускаєте всі клавіші і обраної програми відкриється на весь екран. Дане вікно можна трохи освітлити або зробити зовсім прозорим, і в сьогоднішній статті розглянемо загальні як це зробити.

За замовчуванням при натисканні клавіш Alt + Tab ви бачите темне вікно перемикання

Один з варіантів, який ви можете зробити використовуючи дану інструкцію

Щоб освітлити перемикання між вікнами ми будемо використовувати редактор реєстру. Перед редагуванням реєстру рекомендується зробити точку для відновлення системи.

1. Відкриваємо редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами win + r) напишіть  regedit  і натисніть Enter.

2.  У лівій колонці перейдіть до розділу  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer

3. Натисніть на  Explorer  правою клавішею миші, в меню, виберіть "Створити" => Розділ.

4.  Назвіть його   MultitaskingView   (якщо ви помилилися в назві розділу - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть перейменувати).

5. На створений вище розділ   MultitaskingView  натисніть правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Розділ.

6. Назвіть його  AltTabViewHost  (якщо ви помилилися в назві розділу - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть перейменувати).

7. У лівій колонці виберіть розділ  AltTabViewHost  в правій колонці в порожньому місці (дивіться малюнок) натисніть правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти).

8. Назвіть його  Grid_backgroundPercent  (якщо ви помилилися в назві параметра - натисніть на нього правою клавішею миші та виберіть перейменувати).

9. Відкрийте подвійним клацанням лівої кнопки миші параметр Grid_backgroundPercent  => систему обчислення виберіть "Десяткова" і в полі "Значення" напишіть цифру від  0  до  100.  Цифра в значенні означатиме відсоток непрозорості, тобто чим більше цифра - тим темніше вікно перемикання, і чим менше цифра - тим вікно перемикання світліше. Введіть потрібне значення і натисніть "ОК".

Якщо в "Значення" ви залишите  0 і натиснете "ОК", то перемикання між вікнами буде повністю прозорим (як на малюнку).

Щоб вікно перемикання було таким же темним як і за замовчуванням, потрібно написати  85. Якщо вписати наприклад  40 то перемикання буде більш прозорим (дивіться малюнок). Ви можете змінювати значення, натискати "ОК" і не закриваючи редактор реєстру відразу ж дивитися, що вийшло.

Після вибору оптимально значення закрийте редактор реєстру. На сьогодні все, якщо у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂