Змінити час очікування до відключення екрану блокування в Windows 10

Коли ви блокуєте комп'ютер (натисканням клавіш Win + L) - ви потрапляєте на екран блокування, якщо ви не робите ніяких дій - екран через одну хвилину гасне. У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити час простою до відключення дисплея на екрані блокування в Windows 10.

Змінити час очікування до відключення екрану блокування в командному рядку

1.  Відкрийте командний рядок: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd і натисніть клавішу Enter.

2. Щоб змінити час очікування до відключення екрану блокування при роботі комп'ютера від мережі - введіть команду  powercfg / SETACVALUEINDEX SCHEME_CURRENT SUB_VIDEO VIDEOCONLOCK seconds  (замініть слово seconds на кількість секунд до відключення). Щоб змінити час очікування до відключення екрану блокування при роботі від батареї - скористайтеся командою powercfg / SETDCVALUEINDEX SCHEME_CURRENT SUB_VIDEO VIDEOCONLOCK seconds  (замініть слово seconds на кількість секунд до відключення).

Змінити час очікування до відключення екрану блокування в електроживленні

1.  Натисніть на меню "Пуск" правою клавішею миші та виберіть "Виконати" (або натисніть на клавіатурі клавіші Win + R) => введіть команду  control powercfg.cpl ,, 1 і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Екран" і відкрийте "Час очікування до відключення екрану блокування консолі" (якщо даного пункту немає - спочатку виконайте все за інструкцією) => змініть час на потрібне і натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂