Як видалити збережені паролі для сайтів в Microsoft Edge Chromium

Коли ви на будь-якому сайті вводите логін і пароль, браузер пропонує зберегти дані, щоб наступного разу увійти автоматично. Сьогодні ми покажемо як видалити збережені паролі для сайтів в Microsoft Edge Chromium.

Видалити збережені паролі з адресного рядка в Microsoft Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. Відкрийте сайт, пароль для якого ви хочете видалити, і натисніть на значок ключа (управління паролями) в адресному рядку (дивіться малюнок).

3. Натисніть на значок кошика (дивіться малюнок), щоб видалити збережений пароль.

Видалити збережені паролі в налаштуваннях Microsoft Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. В адресному рядку введіть  edge: // settings / passwords  і натисніть Enter (або натисніть на три точки справа вгорі, зайдіть в "Налаштування" => "Профілі" => "Паролі").

3. В "Збережені паролі" знайдіть сайт, пароль для якого ви хочете видалити, навпроти нього натисніть на три точки і виберіть "Видалити" (дивіться малюнок). Повторіть дану дію для всіх сайтів, паролі яких ви хочете видалити.

Видалити всі збережені паролі в налаштуваннях конфіденційності

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. В адресному рядку введіть edge: // settings / clearBrowserData  і натисніть Enter (або натисніть на три точки справа вгорі, зайдіть в "Налаштування" => "Конфіденційність та служби" => біля "Очистити дані веб-перегляду веб-сторінок зараз" натисніть на "Вибрати елементи для видалення").

3. Діапазон часу виберіть "Весь час", біля "Паролі" поставте прапорець, а з інших пунктів приберіть, і натисніть на "Видалити зараз".

На сьогодні все, удачі Вам 🙂