Скоротити кількість одночасних підключень до інтернету або домену Windows 10

Параметр "Скоротити кількість одночасних підключень до інтернету або домену Windows 10" визначає, чи може комп'ютер мати кілька підключень до Інтернету або домену Windows. Якщо дозволено кілька підключень, визначається спосіб маршрутизації мережевого трафіку.

Якщо для цього параметра політики встановлено значення 0, комп'ютер може бути одночасно підключений до Інтернету, домену Windows або до того й іншого. Інтернет-трафік може бути спрямований через будь-яке підключення, включаючи стільникове з'єднання і будь-яку мережу з лімітним тарифним планом. Раніше ці умови відповідали стану "Відключено" даного параметра політики. Вперше ця опція з'явилася в Windows 8.

Якщо цей параметр політики має значення 1, будь-яке нове автоматичне підключення до Інтернету блокується, коли комп'ютер має принаймні одне активне підключення до Інтернету з використанням пріоритетний тип мережі. Порядок переваги (від найбільш бажаних до найменш кращим): Ethernet, бездротова мережа, мережа. Ethernet завжди кращий, коли є таке підключення. Користувачі як і раніше можуть підключатися до будь-якої мережі вручну. Раніше ці умови відповідали стану "Включено" даного параметра політики. Вперше ця опція з'явилася в Windows 8.

Якщо для цього параметра політики задано значення 2, поведінка буде майже таким же, як при значенні 1. Однак, якщо є підключення для передачі даних, воно завжди буде зберігатися для служб, які потребують покриття стільникової мережі. При підключенні до бездротової мережі або Ethernet інтернет-трафік не буде направлятися через стільникове з'єднання. Вперше ця опція з'явилася в Windows 10 (версія 1703).

Якщо для цього параметра політики встановлено значення 3, поведінка буде майже таким же, як при значенні 2. Однак при наявності підключення до Ethernet система Windows не дозволить користувачам підключатися до бездротової мережі вручну. Підключитися до бездротової мережі (автоматично або вручну) можна тільки при відсутності підключення до Ethernet.

Сьогодні ми розглянемо як включити або відключити скорочення кількості одночасних підключень до інтернету або домену в Windows 10.

Включити або відключити скорочення кількості одночасних підключень до інтернету або домену в групових політиках

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера  =>  Адміністративні шаблони => Мережа => Диспетчер підключень Windows => відкрийте параметр Скоротити кількість одночасних підключень до інтернету або домену Windows

3.  Щоб включити скорочення кількості одночасних підключень до інтернету або домену поставте крапку біля "Включено" => виберіть потрібне і натисніть на "ОК".

0 = дозволити одночасне підключення;

1 = обмежити одночасне підключення;

2 = зберегти підключення до мережі;

3 = заборонити підключення до Wi-Fi при використанні Ethernet.

Щоб відключити скорочення кількості одночасних підключень до інтернету або домену поставте крапку біля "Відключено" і натисніть на "ОК"

Включити або відключити скорочення кількості одночасних підключень до інтернету або домену в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WcmSvc \ GroupPolicy  => натисніть на розділ GroupPolicy правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр fSoftDisconnectConnections

3.  Відкрийте параметр fSoftDisconnectConnections  => в поле "Значення" введіть:

0 = дозволити одночасне підключення;

1 = обмежити одночасне підключення;

2 = зберегти підключення до мережі;

3 = заборонити підключення до Wi-Fi при використанні Ethernet. І натисніть на "ОК". У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи -пише в коментарях! Удачі Вам 🙂