Синхронізація паролів всюди за допомогою менеджера паролів Google

Чи знаєте ви, що Google має свій власний менеджер паролів? За допомогою даного інструменту можна не тільки запам'ятовувати паролі для ваших сайтів в браузері Chrome, але і мати їх під рукою на будь-якому пристрої, і з будь-якої точки світу.

Також менеджер паролів від Google допоможе вам створювати надійний пароль для будь-якого сайту під час реєстрації. Мало хто помітив весь функціонал менеджера паролів від Google, і тим більше мало хто його використовує, обмеживши себе простим запам'ятовуванням паролів в браузері.

Як отримати доступ до паролів?

Збережені паролі можуть бути доступні на різних пристроях і операційних системах:

  • Chrome на Windows, Linux, Mac OS, Chrome OS:  менеджер паролів синхронізується з браузером Chrome, завдяки чому його можна використовувати на будь-якому пристрої в Google Chrome;
  • Chrome Android, iPhone, iPad:  встановивши на свій пристрій Google Chrome - ви також зможете отримати доступ до менеджера паролів, тобто всі ваші паролі будуть у вас під рукою і з будь-якого мобільного пристрою;
  • В інтернеті:  а якщо іншими словами, то ви можете з будь-якого браузера і з будь-якого пристрою відкрити //passwords.google.com => ввести логін і пароль від вашого облікового запису => отримати доступ до всіх своїх збереженим паролів.

Як використовувати менеджер паролів від Google:

Щоб почати використовувати менеджер паролів від Google - вам потрібно на будь-якому пристрої зайти в браузер Google Chrome під своїм обліковим записом. Якщо у вас ще немає облікового запису Google - потрібно пройти реєстрацію за посиланням.

У Chrome справа вгорі натискаємо на три лінії і вибираємо "Налаштування" => Додаткові настройки синхронізації => переконайтеся що паролі синхронізуються, також можна поставити галочки на все що ви хочете синхронізувати.

У тих же налаштуваннях Google Chrome в самому низу натисніть на "Показати додаткові налаштування" => поставте галочку в поле "Пропонувати зберігати паролі для сайтів" (якщо там галочки немає). Також можна поставити галочку в полі "Включити автозаповнення форм одним кліком" - це дасть можливість автоматично заповнювати адресу (якщо він введений) і дані вашої кредитної картки (якщо ви їх додасте для синхронізації).

Щоб подивитися збережені паролі в браузері Chrome - в тих же налаштуваннях в пункті "Паролі та форми" навпроти "Пропонувати зберігати паролі для сайтів" натисніть "Налаштувати". Або в адресному рядку вставте  chrome: // settings / passwords  і натисніть Enter.

Ввівши на якомусь сайті логін і пароль в перший раз - вам запропонує його зберегти

Якщо ви погодитеся на збереження пароля, то в наступний раз заходячи на цей сайт ваші дані будуть заповнюватися автоматично.

Автоматичне створення надійних паролів

Google Chrome також може генерувати паролі для будь-якого сайту, дана функція буде корисна якщо ви хочете складний пароль і не знаєте який підібрати.

За замовчуванням в Chrome даний інструмент відключений, щоб його включити в адресному рядку впишіть або вставте chrome: // flags  і натисніть Enter => тепер знайдіть "Створення паролів" і поставте "Включено". Тепер при реєстрації на будь-якому сайті має пропонувати автоматично створений пароль.

Менеджер паролів від Google простий в роботі і головне завжди під рукою, може ми в майбутньому побачимо в ньому ще більше функцій, але на сьогодні все! Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂