Як поділитися відео YouTube з певного моменту

Дуже часто знайомі надсилають якесь відео і кажуть "Подивися на .. хвилині дуже круто", або у самого виникає потреба показати знайомим відео з певної секунди. У сьогоднішній статті розглянемо пару способів ділитися відео YouTube з певною секунди.

Набагато краще коли не доводиться шукати той момент про який говорять, а отримати посилання відразу на нього.

Поділитися відео YouTube з певного моменту на ПК.

1. Відкрийте на YouTube то відео, яким ви хочете поділитися => перейдіть до потрібного епізоду => натисніть на кнопку "Поділитися";

2. Тут перераховано величезний список соціальних мереж в яких ви можете поділитися даними відео. Якщо ви просто хочете поділитися відео з самого початку, а не з певного моменту - просто натисніть на будь-яку соц.сетях лівою клавішею миші і виберіть відправити, або скопіюйте посилання за допомогою правою клавішею миші => копіювати, і в місці де ви хочете поділитися натисніть правою клавішею миші => вставити.

3.  Щоб поділитися відео з певного моменту - поставте галочку в поле перед словом "Початок" і виберіть час з якого відтворювати відео, коли хтось перейде по посиланню (час можна вибрати пересуваючи повзунок в самому відео або змінивши цифри біля "Початок") . Після вибору натисніть на будь-яку соц. мережу, щоб поділитися відео або натисніть по посиланню два рази лівою клавішею миші (вона виділиться) => натисніть на посилання правою клавішею миші та виберіть "Копіювати", а вже там де хочете поділитися натисніть правою клавішею миші "Вставити".

Другий спосіб:

1. У відкритому відео на YouTube перейдіть до того моменту, яким хочете поділитися (пересуваючи повзунок під відео). Натисніть на відео правою клавішею миші та виберіть "Копіювати URL відео з прив'язкою до часу" (тобто натиснути на це поле лівою клавішею миші).

2. Там де ви хочете поділитися відео натисніть правою клавішею миші та виберіть "Вставити".

Поділитися відео YouTube з певного моменту на телефоні або планшеті.

У телефонах і планшетах не пропонує ділитися відео з певного моменту, але ви можете скопіювати посилання на саме відео на YouTube, трохи її відредагувати і відіслати по призначенню. Людина, яка її відриє буде дивитися відео з заданого вами часу.

1. Відкрийте відео на YouTube, яким ви хочете поділитися, натисніть на "Поділитися" (стрілка під відео) і виберіть "Коп.ссилку". Також знайдіть той момент, яким хочете поділитися і запам'ятайте час;

2. Перейдіть туди де ви хочете поділитися посиланням і вставте скопійоване посилання (зазвичай на телефоні і планшеті, щоб вставити посилання з буфера - потрібно в порожньому місці натиснути пальцем і утримувати поки не з'явиться меню "Вставити. Буфер обміну" => натисніть на "Буфер обміну "і виберіть посилання скопійоване з YouTube, після чого вона з'явиться в обраному вами місці.

3. Тепер потрібно відредагувати час: дописуємо в кінці посилання такі символи  ? T = 3m15s   де 3 хвилина і 15 секунда з якої відтворювати відео. Наприклад у нас посилання була на відео з самого початку  //youtu.be/zlgOia5Gl1U   а ми додали трохи символів (зазначених вище) до заслання без пробілів  //youtu.be/zlgOia5Gl1U?t=3m15s  і вийшло, що у людини, який перейде за цим посиланням, відео відкриється з 3 хвилини і 15 секунди.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення або ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂