Як включити політику швидкого видалення для USB-накопичувачів в Windows

Ви дійсно повинні безпечно витягти USB-накопичувач, перш ніж витягати його з комп'ютера? У Windows є дві різні політики, які ви можете вибрати для кожного USB-накопичувача:

  • Швидке видалення - відключає кешування записів на пристрої і в Windows, ваші дані будуть записані на фізичний диск в режимі реального часу. Ви можете відключити USB-накопичувач без використання опції "Безпечне вилучення пристрою".
  • Оптимальна продуктивність - дозволяє кешування записів для оптимізації продуктивності, ваші дані будуть записані на фізичний диск в більш пізній час. Перед відключенням USB-накопичувача настійно рекомендується використовувати "Безпечне вилучення пристрою".

Сьогодні ми розглянемо як включити політику швидкого видалення для USB - накопичувача в Windows 7, 8 і 10.

Якщо у вас Windows 10 версії 1809 або вище, політика "Швидке видалення" включена за замовчуванням для всіх USB-накопичувачів.

1. Відкрийте "Управління дисками": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  diskmgmt.msc і натисніть Enter.

2. У нижній частині вікна "Управління дисками" знайдіть свій USB-накопичувач, натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Властивості".

3. Перейдіть у вкладку "Політика" => поставте крапку біля "Швидке видалення" => натисніть на "ОК". Зверніть увагу, що ця зміна стосується лише цього USB-пристрою.

Коли індикатор активності на USB-накопичувачі більше не блимає, ви можете витягти пристрій, не натискаючи на "Безпечне вилучення пристрою".

На сьогодні все, удачі Вам 🙂