Як зробити резервну копію обраного в Edge

У сьогоднішній статті розглянемо всі можливі варіанти створення резервної копії обраного в браузері Edge.

Вбудований в Winedows 10 браузер Microsoft Edge з кожним оновленням отримує все більше функцій, експорт обраного досі не доопрацьований. Ще пів року тому можливість експорту (імпорту) закладок в html файл була додана в Windows 10 insider, але з якоїсь причини дана функція все ще не додана в основну версію системи. Але все ж в Edge є спосіб експорту (імпорту) обраного в html файл, а також є інший спосіб створення резервної копії закладок і в цій статті ми розглянемо ці способи.

Експорт і імпорт обраного в html файл.

Перший спосіб дозволяє експортувати закладки в html файл, а також імпортувати обране з html файлу описувався в статті раніше. В даний статті ми не будемо його дублювати, читайте його в статті

Як імпортувати або експортувати закладки в Edge.

Плюс даного способу, що обране ви зможете не тільки зберігати як резервну копію, а й імпортувати в інші браузери.

Резервна копія обраного за допомогою копіювання папки.

В даному способі не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, достатньо скопіювати папку і при потребі підставити її назад.

1. Відкриваємо Провідник => в адресному рядку вставляємо  % localappdata% \ Packages \ Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe \ AC \ MicrosoftEdge \ user \ Default прибираємо пробіл після слова Packages і після AC, натискаємо Enter.

2. Папку Datastore потрібно скопіювати в будь-яке місце де вона не буде вам заважати. Перед цим бажано закрити браузер Edge.

3. Натисніть на папку DataStore правою клавішею миші та виберіть "Копіювати".

4. Зайдіть в будь-яку папку в провіднику, натисніть в порожньому місці правою клавішею миші та виберіть "Вставити". Запам'ятайте куди скопіювали папки, адже це і є ваша резервна копія.

 Коли Вам потрібно буде відновити резервну копію вибраного - закрийте браузер Edge, знайдіть папку, яку скопіювали в 3 пункті інструкції вище => натисніть на неї правою клавішею миші => в контекстному меню виберіть "Копіювати" => повторіть 1 пункт з інструкції вище = > в папці натисніть в порожньому місці правою клавішею миші та виберіть "Вставити" з контекстного меню.

Натисніть лівою клавішею миші по рядку "Замінити файли в папці призначення".

На сьогодні все, дані способи допоможуть вам зберігати резервну копію обраного для браузера Edge. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂