Вказати тип сканування за розкладом для антивіруса Безпека Windows в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як різними способами вказати тип сканування за розкладом для антивіруса Безпека Windows в Windows 10.

За замовчуванням, в Windows 10 антивірус безпеки Windows виконує швидку перевірку під час перевірки за розкладом.

Подивитися поточний тип сканування антивірусом Безпека Windows за розкладом

1.  Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2. Введіть команду Get-MpPreference | select ScanParameters  і натисніть Enter. 1 - це швидке сканування, і 2 - повне сканування.

Змінити поточний тип сканування антивірусом Безпека Windows за розкладом в PowerShell

1.  Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2. Введіть команду Set-MpPreference -ScanParameters значення  (замініть "значення" на 1, щоб виконувалося швидке сканування, або на 2, щоб виконувалося повне сканування) і натисніть Enter. Наприклад, Set-MpPreference -ScanParameters 2

Змінити поточний тип сканування антивірусом Безпека Windows за розкладом в груповій політиці

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Антивірусна програма" Захисника Windows "" => "Перевірка" => відкрийте "Задати тип для запланованої перевірки".

3. Поставте крапку в поле "Включено" => в поле "Задати тип для запланованої перевірки" виберіть потрібний тип перевірки і натисніть на "ОК".

Змінити поточний тип сканування антивірусом Безпека Windows за розкладом в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  regedit   і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender \ Scan. Якщо в розділі Windows Defender немає розділу Scan - натисніть на розділ Windows Defender правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Scan

3. Натисніть на розділ Scan правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр ScanParameters

4. Відкрийте параметр ScanParameters => змініть "Система обчислення" на "Десяткова" => в поле "Значення" введіть 1 - якщо ви хочете поставити швидку перевірку, або  2 - якщо ви хочете поставити повну перевірку => натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂