Заборонити установку знімних пристроїв в Windows

За замовчуванням, Windows намагається автоматично встановити всі знімні пристрої. Ви можете використовуючи групові політики або редактор реєстру заборонити установку нових знімних пристроїв. Тобто, все знімні пристрої, які ви підключали до комп'ютера раніше, працюватимуть і далі, а всі пристрої, які ви підключаєте в перший раз - працювати не будуть. У сьогоднішній статті ми розглянемо як заборонити установку знімних пристроїв в Windows 7, 8 і 10.

Заборонити установку знімних пристроїв використовуючи групові політики

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Установка пристроїв" => "Обмеження на установку пристроїв" => відкрийте "Заборонити установку знімних пристроїв"

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК".

Заборонити установку знімних пристроїв в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ DeviceInstall \ Restrictions . Якщо в розділі Windows немає розділу DeviceInstall - натисніть на розділ Windows правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ DeviceInstall

натисніть на розділ DeviceInstall правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  Restrictions

натисніть на розділ Restrictions правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  DenyRemovableDevices 

3. Відкрийте параметр DenyRemovableDevices => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК". У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂