Прибрати значок мережі з екрану входу в Windows 10

У сьогоднішній статті розглянемо два способи відключення значка мережі на екрані входу в Windows 10.

Раніше ми розглядали як прибрати значок завершення роботи і як приховати поштову адресу з екрану входу.

Прибрати значок мережі з екрану входу в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія десятки - переходите до другого способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку виберіть "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Вхід в систему" => з правого боку відкрийте "Не додавати користувацький інтерфейс вибору мережі".

3. Поставте крапку навпроти "Включено" та натисніть "ОК", закрийте вікно редактора групових політик. Зміни повинні вступити в силу відразу ж, заблокуйте комп'ютер, щоб побачити результат.

Якщо ви в майбутньому захочете повернути значок мережі - виконайте перший два пункти з інструкції вище і поставте крапку навпроти "Відключено" або "Не налаштовано".

Прибрати значок мережі з екрану входу в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System. Натисніть на розділ System правою клавішею миші та виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть його DontDisplayNetworkSelectionUI 

3. Відкрийте параметр "DontDisplayNetworkSelectionUI", в поле "Значення" поставте  1 і натисніть "ОК".

Закрийте редактор реєстру, зміни повинні набути чинності відразу ж. Якщо ви в майбутньому захочете повернути значок мережі на екран входу - відкрийте параметр DontDisplayNetworkSelectionUI і в поле "Значення" поставте  0 .

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂