Розклад сканування антивіруса Безпека Windows в Windows 10

Антивірус безпеки Windows регулярно перевіряє ваш пристрій, щоб забезпечити його безпеку. Ви можете змінити розклад сканування антивіруса, щоб вона виконувалася з обраної вами періодичністю і частотою. Сьогодні ми розглянемо як запланувати перевірку антивіруса безпеки Windows в Windows 10.

1.  Відкрийте планувальник завдань: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається кнопками Win + R) введіть команду taskschd.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Бібліотека планувальника Windows" => "Microsoft" => "Windows" => "Windows Defender" => відкрийте " Windows Defender Scheduled Scan ".

3. Зайдіть у вкладку "Тригери", натисніть на "Створити".

4. У полі "Почати завдання" виберіть "За розкладом", в параметрах виберіть як часто запускати сканування (щодня, щотижня, щомісяця), виберіть коли ви хочете, щоб сканування почалося і натисніть на "ОК".

5. Перейдіть у вкладку "Умови" => поставте прапорці біля "Запускати тільки при харчуванні від електромережі", "Зупиняти при переході на живлення від батареї" і "Будити комп'ютер для виконання завдання" => натисніть на "ОК". Можете закрити планувальник завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂