Як скопіювати параметри локальної групової політики на інший комп'ютер

У сьогоднішній статті ми розглянемо як експортувати параметри групової політики і потім імпортувати їх на інший комп'ютер (або відновити їх по потребі на тому ж).

Microsoft LGPO - це невелика утиліта командного рядка, випущена Microsoft, яка дозволяє легко експортувати і імпортувати локальні групові політики. Цей метод допоможе вам легко розгорнути параметри локальної групової політики на інших комп'ютерах. Редактор локальних групових політик відсутня у випуску Windows Home, тому ви не можете редагувати групові політики локально. Утиліта LGPO допоможе вам скопіювати параметри групової політики з комп'ютера на якому встановлено Windows Pro на комп'ютер де встановлений Windows Home.

Експорт параметрів локальної групової політики

1. Скачайте з сайту Microsoft утиліту LGPO: спочатку натисніть на "Here" (дивіться малюнок нижче) => в наступному вікні на "Download" => поставте прапорець біля "LGPO.zip" і натисніть на "Next". 

2.  Розпакуйте викачаний архів, скопіюйте з нього LGPO.exe в папкуC: \ Windows \ System32

3. Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd => натисніть на "Командний рядок" правою кнопкою миші, виберіть "Запустити від імені адміністратора".

4. Введіть команду  LGPO.exe / b папка для збереження   і натисніть Enter (замість "папка для збереження", введіть шлях для збереження). У нашому прикладі ми хочемо зберегти параметри локальної групової політики на диск D: в папку GP, команда буде виглядати так  LGPO.exe / b D: \ GP

У вибраній папці з'явилася папка з усіма параметрами локальної групової політики для даного комп'ютера.

Імпорт параметрів локальної групової політики

Ви можете імпортувати параметри локальної групової комп'ютері як на комп'ютері де робили експорт, так і на іншому комп'ютері. Перед виконанням команди рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - в рядку пошуку введіть  cmd => натисніть на "Командний рядок" правою кнопкою миші, виберіть "Запустити від імені адміністратора".

2.  Введіть команду  LGPO.exe / g папка з резервною копією   і натисніть Enter (замість "папка з резервною копією", введіть шлях до резервної копії). У мене папка з резервною копією локальної групової політики знаходиться на диску D: в папці GP, і в цьому випадку команда буде виглядати так  LGPO.exe / g D: \ GP

Після виконання команди перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂