Завантажити оригінальний ISO Windows 7,8.1,10, Office 2007, 2010, 2011, 2013, 2016

Якщо ви шукаєте де скачати оригінальний образ Windows 7, 8.1, 10 або шукаєте оригінальні образи Office 2007, 2010, 2011 - то ви в правильному місці 🙂 У сьогоднішній статті розглянемо як завантажити оригінальні образи ISO Windows і Office з серверів Microsoft.

Все дуже просто, завантажити будь-який з образів можна за допомогою спеціальної утиліти Windows, ISO Downloader.exe (слова виділені червоним - це посилання на завантаження) від HeiDoc.net. Не потрібно багато дій, завантажуєте утиліту => запускаєте її (вона відразу відкриється і не зажадає установки) => виберіть Windows або Office образ, якого хочете завантажити => виберіть мову і чекайте завантаження.

Правда для нормальної роботи даної утиліти у Вас повинен бути оновлений Internet Explorer до 11 версії (оновити можна на офіційному сайті Майкрософт) та NET Framework 4.6.1 (теж можна встановити з офіційного сайту Майкрософт). Якщо все оновлено - то утиліта буде працювати легко і швидко, а якщо немає - оновіться по посиланнях вище і запустіть утиліту заново.

При першому запуску програми з правого боку виберіть Windows, який вам потрібно завантажити (із запропонованих всі редакції Windows 7, 8.1, 10, 10 insider preview) або Office 2007, 2010, 2011, 2013, 2016. Просто поставте галочку на потрібне і почекайте з пів хвилини.

Тепер виберіть редакцію Windows або Office, і натисніть Confirm.

Внизу з'явиться вибір мови, виберіть потрібний і натисніть Confirm.

У наступному вікні виберіть розрядність.

Все, тепер потрібно натиснути на "Зберегти" і вибрати папку для завантаження образу, після чого почнеться завантаження і потрібно буде почекати в залежності від швидкості вашого інтернет з'єднання.

Ось таким простим способом можна швидко знайти і завантажити всі версії оригінального Windows або Office, причому з серверів Microsoft. Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂