Як змінити максимальне завантаження ЦП антивірусом безпеки Windows при перевірці

Сьогодні ми розглянемо як різними способами задати максимальний відсоток використання ЦП антивірусом безпеки Windows під час перевірки.

За замовчуванням, в Windows 10 антивірус безпеки Windows використовує процесор максимум на 50% при скануванні комп'ютера. При бажанні ви можете вказати відсоток використання процесора, який антивірус не зможе перевищити.

Подивитися поточний максимальне використання ЦП для сканування антивірусом Безпека Windows

1.  Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2. Введіть команду Get-MpPreference | select ScanAvgCPULoadFactor  і натисніть Enter.

Змінити максимальне завантаження ЦП антивірусом безпеки Windows в PowerShell

1.  Відкрийте PowerShell від імені адміністратора.

2. Введіть команду Set-MpPreference -ScanAvgCPULoadFactor відсоток (замініть "відсоток" значенням від 5 до 100 для максимального завантаження ЦП. Установка значення 0 відключить регулювання ЦП для Антивірусу безпеки Windows, дозволяючи антивірусу використовувати стільки ЦП, скільки йому потрібно) і натисніть Enter. Наприклад Set-MpPreference -ScanAvgCPULoadFactor 55

Змінити максимальне завантаження ЦП антивірусом безпеки Windows в груповій політиці

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Антивірусна програма" Захисника Windows "" => "Перевірка" => відкрийте "Задати максимальний відсоток використання ЦП під час перевірки".

3. Поставте крапку в поле "Включено" => в поле "Задати максимальний відсоток використання ЦП під час перевірки" введіть значення від 5 до 100 і натисніть на "ОК". Значення 0 вказує, що використання ЦП не регулюється. Значення за замовчуванням - 50.

Змінити максимальне завантаження ЦП антивірусом безпеки Windows в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть  regedit   і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender \ Scan. Якщо в розділі Windows Defender немає розділу Scan - натисніть на розділ Windows Defender правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Scan

3. Натисніть на розділ Scan правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр  AvgCPULoadFactor

4. Відкрийте параметр AvgCPULoadFactor => змініть "Система обчислення" на "Десяткова" => в поле "Значення" введіть значення від 5 до 100 і натисніть на "ОК". Значення 0 вказує, що використання ЦП не регулюється. Значення за замовчуванням - 50.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂