Як відключити (включити) ланцюжка листів в Пошта Windows 10

У Windows 10 є досить цікаві і корисні стандартні програми, такі як: пошта, погода, календар, люди, і т.д. Дані програми дуже зручні, і якщо ви ще з ними не знайомі - прочитайте наші попередні статті і Ви зрозумієте на скільки вони корисні 🙂 У сьогоднішній статті поговоримо про одну корисної функції в додатку "Пошта" - ланцюжок листів.

Ланцюжок листів (упорядкування повідомлень по бесідам) - це бесіда в групах, спілкування між адресатами з однієї і тієї ж темою листів об'єднане в одну підгрупу. Іншими словами, якщо ви з кимось ведете переписку з однією і тією ж темою, всі повідомлення з цього листування в додатку "Пошта" будуть показані як одне, а натиснувши на нього відкриється весь список. Ця функція дуже зручна, але деяким людям вона може заважати і ми розповімо як відключити (або включити) відображення повідомлень упорядкованих по бесід в додатку "Пошта" Windows 10.

Відкрийте програму "Пошта" => виберіть "Параметри"

В параметрах виберіть "Читання"

опускаетесь в самий низ і відключаєте (або включаєте) функцію "Відображення повідомлень упорядкованих по бесідах"

Таким способом ви досягнете, що повідомлення з тією ж темою будуть відображатися окремими листами, або будуть згруповані (в залежності від вашого вибору). На сьогодні все, якщо є доповнення пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂