Як вивчити іноземну мову безкоштовно онлайн

Я і сьогодні чую, що єдиний спосіб вивчити іноземну мову - це найняти репетитора, сидіти серед купи книг і виконуючи завдання бігати через усе місто до свого вчителя ... При цьому ви платите вчителю, купуєте літературу і раз в тиждень їздите щоб зрозуміти чи правильно ви вчите чи ні ...

Сьогоднішній інтернет дарує можливість вивчати мову безкоштовно, у вільний час не прив'язуючись до часу інших людей. Причому ви можете повторювати урок скільки вам потрібно, спілкуватися з носіями мови і самі вибираєте швидкість вивчення.

Duolingo 

Повністю безкоштовний додаток, за допомогою якого можна вивчати іноземні мови як з комп'ютера, так і з телефону.

Як вивчити іноземну мову безкоштовно онлайн

Увійти на сайт можна під обліковим записом Google або Фейсбук, також ви можете просто зареєструватися через пошту. Після реєстрації і вибору мови - вам відкривається список доступних уроків з вивчення слів, пропозицій, питань і т.д.

Вивчення можна проводити як на сайті Duolingo так і скачавши додаток на телефон. Під час вивчення вам вимовляють слова і показують як вони пишуться, а після - вас просять перевести текст, написати слова і перевірити вимову через мікрофон

Як вивчити іноземну мову безкоштовно онлайн

Ви можете запросити друзів через пошту і змагатися у вивченні, їх активність буде видна в окремій колонці. Кожен день вам на телефон або на пошту буде приходити нагадування про вивчення, і покажуть ваш прогрес. Також ви можете повторювати пройдений матеріал.

Загалом дуже цікаве і безкоштовний додаток для вивчення іноземних мов, причому вас не вантажать рекламою і не просять щось купити ...

Livemocha

У Livemocha вивчення іноземних мов трохи відрізняється від Duolingo, і якщо там ви переходите до наступного уроку тільки після проходження попереднього - то тут ви можете вибрати будь-який з цікавих вам уроків, головне щоб у вас були бали.

Як вивчити іноземну мову безкоштовно онлайн

Коли у вас є зароблені бали ви можете відкрити будь-який з нас цікавлять уроків, подивитися відео, потім приступити до правопису і т.д. Також в Livemocha у вас є можливість знайти собі реального вчителя з будь-якої точки земної кулі. Вам будуть запропоновані варіанти з носіями мови які вивчають ваш язик, а ви їх і ви зможете допомогти один одному.

Загалом теж цікавий варіант вивчення іноземних мов 🙂

Busuu

Busuu один з кращих варіантів вивчення іноземної мови, але на жаль не зовсім безкоштовний. Тут є безліч безкоштовних уроків, але щоб отримати доступ до всіх уроків - потрібно заплатити близько 30 $ за рік.

Тут багато носіїв мови готових допомогти вам у вивченні, багато різних зрозумілих уроків і вивчення у вигляді гри.

Хоча вивчення в Duolingo теж у вигляді гри, але там на жаль немає можливості спілкування з реальними носіями мови. За busuu потрібно платити, а Livemocha має багато матеріалів і можливостей для вивчення, але не завжди цікаво проходить вивчення. Загалом вибирати вам, і з будь-яким з даних додатків ви зможете вивчити іноземну мову - якщо у вас буде час для його вивчення, і бажання вивчати 🙂 На сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂