Як побачити свій пароль ключ безпеки бездротової мережі в Windows 10

Часто знайомі запитують "як дізнатися пароль на свій Wi-Fi?". Сьогоднішня стаття - інструкція, як знайти пароль (ключ безпеки) бездротового підключення в Windows 10.

Знайти ключ безпеки у властивостях бездротової мережі.

Якщо ваш комп'ютер підключений до бездротового з'єднання і ви хочете дізнатися який пароль використовується для цього підключення:

1.  Відкрийте "Центр управління мережами і загальним доступом": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + r) введіть команду  control.exe / name Microsoft.NetworkAndSharingCenter   і натисніть клавішу Enter.

З правого боку біля "Підключення" натисніть лівою клавішею миші на активне підключення.

2. Подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте "Бездротова мережа";

3. Натисніть на "Властивості бездротової мережі";

4. Зайдіть у вкладку "Безпека" та поставте галочку в поле "Відображати вводяться знаки", після чого в полі "Ключ безпеки мережі" ви побачите пароль до даного підключення і зможете його використовувати на інших пристроях, щоб підключитися до цієї мережі Wi Fi.

Знайти пароль ключ безпеки бездротової мережі в командному рядку.

Даний спосіб схожий з описаним вище, також цей спосіб працює на пристроях де вже підключений Wi Fi, коли потрібно просто дізнатися за допомогою якого пароля підключений. Якщо в способі вище використовувався графічний інтерфейс, то спосіб нижче за допомогою виконання команд в командному рядку.

1. Відкрийте командний рядок: можна натиснути на пуск правою клавішею миші і вибрати з меню, що;

2.  Введіть команду  netsh wlan show profiles  і натисніть Enter.  Біля "всі профілі користувачів" будуть написані всі бездротові мережі, які підключалися і запам'ятовувалися на цьому пристрої. Запам'ятайте назву профілю, для якого потрібно дізнатися пароль;

3. Виконайте наступну команду  netsh wlan show profile name = "ім'я профілю" key = clear  замість "ім'я профілю" напишіть назву профілю, яке ви дізналися в четвертому пункті. У нашому прикладі команда буде виглядати  netsh wlan show profile name = "dom" key = clear  після введення команди натискаємо Enter. В поле "Вміст ключа" буде пароль до даного з'єднання.

Знайти пароль Wi-Fi маршрутизатор

Якщо у вас немає підключених пристроїв до мережі Wi-Fi - можна дізнатися ключ безпеки мережі зайшовши на маршрутизатор.

1.Нужно підключити ваш пристрій до роутера через кабель;

2.Открить будь-який браузер (Chrome, Firefox і т.д.) і в рядку пошуку ввести 192.168.0.1 після чого натиснути Enter, якщо напише помилку підключення - введіть 192.168.1.1 і натисніть Enter. Повинно з'явитися вікно для введення логіна і пароля, якщо цього не відбулося - потрібно шукати інструкції до вашого роутеру і дивитися як там відкрити інтерфейс. За замовчуванням логін   admin  і пароль  admin . Якщо до вашого маршрутизатора не підходить - потрібно дзвонити дізнаватися логін і пароль у того, хто налаштовував вам цей роутер або шукати інструкції до нього;

3.Нужно знайти вкладку Wireless (бездротова мережа) і відшукати, щось з перерахованого: Network Key, Security Key, Wireless Key, WPA Key, WPA2 Key, WEP Key. Біля одного з цих назв буде пароль на вашу мережу Wi Fi.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂