Вибрати вікна яких робочих столів показувати на панелі завдань в Windows 10

Сьогодні ми розглянемо як вибрати вікна яких робочих столів будуть відображатися на панелі завдань в Windows 10.

У Windows 10 починаючи з версії 10041 можна вибрати, щоб вікна всіх робочих столів відображалися на панелі завдань або щоб на панелі завдань показувалися тільки вікна робочого столу, який в даний момент використовується.

Вибрати вікна яких робочих показувати на панелі завдань в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (Win + I).

2. Зайдіть в "Система" => "Многозадачность" => з правого боку біля "Показувати на панелі завдань вікна, відкриті на" виберіть "Робочому столі, який я використовую" або "Всіх робочих столах".

Робочому столі, який я використовую  -  на панелі завдань ви побачите вікна тільки свого робочого столу, щоб подивитися відкриті вікна іншого робочого столу - потрібно заходити в "Подання завдань".

Всіх робочих столах  - на панелі завдань ви побачите відкриті вікна всіх робочих столів. Якщо вікно відкрите на робочому столі, відмінному від використовуваного вами, ви перейдіть на робочий стіл, на якому відкрито вікно.

Вибрати вікна яких робочих столів показувати на панелі завдань в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть regedit і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced => натисніть на розділ Advanced правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр VirtualDesktopTaskbarFilter

3. Відкрийте параметр VirtualDesktopTaskbarFilter , в поле "Значення" введіть 0 і натисніть на "ОК", якщо ви хочете відображати вікна всіх робочих столів, або введіть  1 і натисніть на "ОК", якщо ви хочете відображати вікна робочого столу, який ви використовуєте .

4. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, удачі Вам 🙂