Як приховати літери дисків в Windows 10

Кожному диску присвоюється якась буква і вона відображається поруч з назвою: Локальний диск С:, Локальний диск D:, і т.д. Ви можете відключити відображення букв в назві дисків, далі в статті ми розповімо як це зробити.

Приховати букви дисків в параметрах папки

1. Відкрийте "Провідник" з ярлика або натиснувши клавіші Win + E.

2.  Відкрийте параметри провідника: один із способів - в самому провіднику зайдіть лівому куті "Файл" і виберіть "Параметри" (змінити параметри папок і пошуку).

2. Перейдіть у вкладку "Вид", приберіть галочку навпроти "Відображати букви дисків" і натисніть "ОК".

Приховати букви дисків використовуючи редактор реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer. У розділі Explorer знайдіть і відкрийте параметр  ShowDriveLettersFirst , якщо параметра немає - натисніть на розділ Explorer правою клавішею миші => виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть його ShowDriveLettersFirst

3. В поле "Значення" введіть  2 і натисніть "ОК".

4. Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

Якщо в майбутньому ви захочете повернути відображення букв дисків - видаліть створений параметр ShowDriveLettersFirst або змініть його значення на  0 .

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂