Угруповання кнопок на панелі завдань в Windows 10

За замовчуванням, Windows 10 групує всі відкриті вікна на панелі завдань. Тобто, якщо ви відкриваєте безліч різних папок - на панелі завдань буде відображатися тільки один значок провідника, коли ви на нього наведете вказівник - ви побачите мініатюри відкритих папок. Також і з іншими додатками, скільки б ви не відкрили примірників програми - на панелі завдань буде відображатися тільки один значок цього додатка. Ви ж можете налаштувати, щоб на панелі завдань кнопки не групувалися взагалі, групувалися тільки після заповнення панелі, або групувалися постійно.

У сьогоднішній статті розглянемо пару способів як налаштувати угруповання кнопок на панелі завдань для основного дисплея і для додаткових.

Налаштувати угруповання кнопок на панелі завдань в параметрах

1. Натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Параметри панелі завдань" (або зайдіть в меню "Пуск" => "Параметри" => "Персоналізація" => "Панель задач")

2. Щоб налаштувати угруповання кнопок для основного екрану - в правій панелі біля "Групувати кнопки на панелі завдань" виберіть один з трьох варіантів: "Ніколи"; "При переповненні панелі завдань"; "Завжди приховувати мітки".

Щоб налаштувати угруповання кнопок на додаткових дисплеях - в правій панелі під написом "Кілька дисплеїв" в пункті "Групувати кнопки на панелях завдань" виберіть: "Ніколи"; "При переповненні панелі завдань"; "Завжди приховувати мітки".

Після вибору потрібних параметрів закрийте параметри системи.

Налаштувати угруповання кнопок на панелі завдань в редакторі реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced. Натисніть на розділ Advanced правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  TaskbarGlomLevel

3. Відкрийте новий параметр, в поле "Значення" поставте одне зі значень:  - Завжди, приховувати мітки;  -  При переповненні панелі задач; 2 - Ніколи. Тобто, якщо ви хочете, щоб завжди гуртувалися кнопки на панелі завдань - в "Значення" поставте  0 і натисніть "ОК".

Якщо ви хочете налаштувати угруповання для інших дисплеїв: натисніть на розділ Advanced правою клавішею миші, виберіть "Створити" => Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  MMTaskbarEnabled => відкрийте створений параметр і в полі "Значення" поставте  0 після чого натисніть "ОК" => натисніть знову на розділ Advanced правою клавішею миші, виберіть "Створити" => параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  MMTaskbarGlomLevel => відкрийте створений параметр і в полі "значення" задайте одне зі значень:  - Завжди, приховувати мітки;  -  При переповненні панелі задач;  2 - Ніколи. Після вибору потрібного значення натисніть "ОК "і закрийте редактор реєстру.

4. Перезавантажте комп'ютер або запустіть провідник, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂