Як включити або відключити синхронізацію буфера обміну на різних пристроях в Windows 10

Останні збірки Windows 10 поставляються з новою функцією "Журнал буфера обміну". Тепер, натиснувши поєднання клавіш Win + V ви зможете побачити буфер обміну, вибрати потрібний елемент для вставки з журналу або закріпити в ньому елементи для постійного користування. Журнал буфера обміну можна синхронізувати на всіх своїх пристроях використовуючи обліковий запис Microsoft.

Сьогодні ми розглянемо як різними способами включити або відключити синхронізацію буфера обміну на різних пристроях в Windows 10. Для виконання синхронізації ви повинні увійти в систему використовуючи обліковий запис Microsoft.

Відключити (включити) синхронізацію буфера обміну на різних пристроях в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Система" => "Буфер обміну" => біля "Синхронізація між пристроями" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл.", Якщо ви хочете включити синхронізацію буфера обміну, або в положення "Вимкнути." , якщо ви хочете її відключити.

Відключити (включити) синхронізацію буфера обміну на різних пристроях в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Система" => "Політики ОС" => відкрийте параметр "Дозволити синхронізацію буфера обміну між пристроями".

3. Щоб відключити синхронізацію буфера обміну, поставте крапку біля "Відключено" і натисніть на "ОК".

Щоб включити синхронізацію буфера обміну, поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Після даних дій можливість включити або відключити синхронізацію буфера обміну в параметрах системи буде відключена.

Відключити (включити) синхронізацію буфера обміну в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System, якщо в розділі Windows немає розділу System - натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ System

3. Натисніть на розділ System правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти)" => назвіть новий параметр AllowClipboardHistory

4. Відкрийте параметр AllowCrossDeviceClipboard , в поле "Значення" введіть 0 і натисніть на "ОК", якщо ви хочете відключити синхронізацію буфера обміну, або введіть 1 і натисніть на "ОК", щоб її включити. У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂