Відключити повторне відкриття додатків після перезапуску в Windows 10

Якщо ви не закрили додатки і вимкнули або перезавантажили комп'ютер, при повторному завантаженні системи вони відкриються автоматично. У Windows 10 починаючи з версії 17040 ви можете відключити автоматичне відкриття додатків після перезавантаження в параметрах системи, в групових політиках і в редакторі реєстру.

Відключити повторне відкриття додатків в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри".

2. Зайдіть в "Облікові записи" => "Параметри входу" => біля "Використовувати мої дані для входу для автоматичного завершення налаштування пристрою і відкриття моїх програм після перезапуску або поновлення" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнути." .

Відключити повторне відкриття додатків в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Параметри входу в Windows" => відкрийте "Автоматично виконати вхід останнього поточного користувача після ініційованої системою перезавантаження".

3. Поставте крапку навпроти "Відключено" і натисніть на "ОК".

Відключити повторне відкриття додатків в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. Натисніть на розділ System правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр  DisableAutomaticRestartSignOn => змініть значення параметра на 1 і натисніть на" ОК ".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂