Як заборонити зміну заставку з Windows

У всіх версіях Windows є екранна заставка, яка показує різні зображення, якщо ви не використовували комп'ютер певний час. Наприклад, ви відійшли від комп'ютера на кілька хвилин, якщо дана функція включена - через час (вибране вами в настройках) на екрані будуть показуватися різні зображення або фігури, і коли ви натиснете на будь-яку клавішу або поворушіть мишкою - ви повернетеся на робочий стіл ( або на екран блокування для введення пароля). У сьогоднішній статті розглянемо як заборонити зміну заставку з Windows.

Раніше ми розглядали як змінити заставку, як змінити час бездіяльності через яке включати її та як після заставки змусити користувача вводити пароль для входу в систему. Всі дані дії можна зробити у вікні "Параметри екранної заставки", далі ми розглянемо як заборонити до нього доступ.

Заборонити зміну заставку з групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете заборонити зміну заставки іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Панель управління" => "Персоналізація" => з правого боку відкрийте "Заборона зміни заставки".

3. Поставте крапку навпроти "Включено" та натисніть на "ОК".

Заборонити зміну заставку з редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Якщо ви хочете заборонити зміну заставки тільки користувачеві під яким ви увійшли в систему - перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. Якщо ви хочете заборонити зміну заставки всім користувачам цього комп'ютера - перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System =>  натисніть на розділ System правою клавішею миші => виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біта) => назвіть новий параметр NoDispScrSavPage

3. Відкрийте створений параметр NoDispScrSavPage , в поле "Значення" введіть  1 і натисніть "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂