Як записати екран Android пристрої

Починаючи з Android 4.4 зробити запис екрану андроїд пристрої в mp4 стає простіше, і можна обійтися без установки Root.

Google офіційно рекомендує використовувати Android SDK для запису екрану. Проте, якщо у вас на телефоні встановлено Root - можна скористатися купою додатків з маркету.

Як записати екран Android пристрою за допомогою Android SDK

Для початку завантажуємо, встановлюємо і налаштовуємо Android SDK, з його допомогою можна управляти різними функціями телефону, в тому числі і записом екрану.

Після установки і настройки Android SDK потрібно включити на вашому пристрої "Налагодження USB" і підключити його до комп'ютера за допомогою кабелю.

Відкрийте папку з android sdk => зайдіть в папку platform-tools => в адресному рядку введіть  cmd  і натискаючи Enter

У статті про налаштування Android SDK писалося як встановити драйвера на пристрої андроїд, і як їх підключити. Якщо драйвера встановлені, включена "Налагодження USB" і підключено андроїд пристрій до комп'ютера - введіть у вікні командного рядка команду  adb devices  і натисніть Enter.

Дана команда покаже чи бачить комп'ютер ваш телефон, якщо в списку його немає - значить або кабель поганий, або драйвера не встановлені, або режим налагодження не включений.

Якщо в списку бачить ваш телефон - можемо приступати до запису екрану. Для цього вводимо команду

adb shell screenrecord /sdcard/movies/video.mp4

sdcard означає, що запис буде йти на внутрішню пам'ять телефону, в папку movies і назва файлу буде video.mp4 (папку призначення і назви файлу можна змінювати)

Щоб зупинити запис - натисніть клавіші Ctrl + C в командному рядку. Відео файл ви знайдете в папці, яку вказували в команді вище.

Доповнення: коли ви відправляєте команду в командному рядку перший раз -на телефоні може з'явитися віконце із запитом на вирішення налагодження USB саме для цього пристрою, натисніть ОК

За допомогою команди  adb shell screenrecord -help ви зможете дізнатися додатковий параметри, які можна використовувати для запису відео.

Якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂