Чи не відключати мережу в режимі очікування Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як різними способами налаштувати комп'ютер, щоб він не відключав мережу в сплячому режимі.

Зробити мережу активної в режимі очікування в параметрах харчування

1. Відкрийте "Електроживлення": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  powercfg.cpl  і натисніть клавішу Enter.

2. Навпаки обраної схеми живлення виберіть на "Налаштування схеми електроживлення".

3. Натисніть на "Змінити додаткові настройки живлення".

4. Відкрийте "Підключення до мережі в режимі очікування" => змініть поле "Значення" на "Включити" (якщо у вас немає цього пункту - виконайте все за інструкцією) і натисніть на "ОК".

Зробити мережу активної в режимі очікування в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - скористайтеся способів вище.

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  Конфігурація комп'ютера \ Адміністративні шаблони \ Система \ Управління електроживленням \ Параметри сплячого режиму  => відкрийте параметр " Дозволити підключення до мережі в режимі очікування з підключенням (живлення від мережі)" .

3. Поставте крапку біля "Включено" та натисніть на "ОК". Повторіть другий і третій пункт інструкції для параметра " Дозволити підключення до мережі в режимі очікування з підключенням (живлення від батареї)" , якщо є в цьому потреба.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂