Як видалити історію шпалер в Windows 10

Останні використовуються фони робочого столу зберігаються в персоналізації і ви їх можете подивитися в будь-який момент. Зайшовши в персоналізацію, ви побачите фон, які використовується в даний момент, і ще чотири, які використовувалися раніше. Ви зможете будь-фон використовувати повторно, але не зможете з цього вікна їх видалити. У сьогоднішній статті розглянемо як видалити історію шпалер в Windows 10.

Так як в персоналізації показується тільки п'ять фонових зображень, якщо ви встановите шосте, то одне з попередніх зникне з історії в персоналізації. Щоб видалити будь фонове зображення з історії в персоналізації - потрібно використовувати редактор реєстру. Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1. Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Wallpapers.  У розділі  Wallpapers є параметри BackgroundHistoryPath з цифрами від 0 до 5-ти. Параметр BackgroundHistoryPath0 вказує на фонове зображення, яке використовується в даний момент, а всі наступні (BackgroundHistoryPath1, BackgroundHistoryPath2, BackgroundHistoryPath3 і BackgroundHistoryPath4) вказують на фонові зображення, які використовувалися раніше в якості шпалер.

Наприклад, я зайшов в персоналізацію і мені не подобається третє зображення по порядку. Щоб його видалити в редакторі реєстру, мені потрібно видалити параметр BackgroundHistoryPath2, тобто натиснути на нього правою кнопкою миші і вибрати "Видалити". Віддалений фонове зображення буде замінено одним із зображень, яке використовує система Windows 10 за замовчуванням. Щоб видалити всі зображення з історії шпалер - потрібно видалити параметри BackgroundHistoryPath1, BackgroundHistoryPath2, BackgroundHistoryPath3 і BackgroundHistoryPath4, вони будуть замінені зображеннями за замовчуванням.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂