Як показати (приховати) кнопку сенсорної клавіатури на панелі завдань в Windows 10

У сьогоднішній статті ми розглянемо як показати (приховати) кнопку сенсорної клавіатури в області повідомлень панелі завдань в Windows 10.

Показати кнопку сенсорної клавіатури з контекстного меню

Натисніть на панелі завдань в порожньому місці правою кнопкою миші і виберіть "Показати кнопку сенсорної клавіатури"

Показати кнопку сенсорної клавіатури в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Параметри" (або натисніть на панель задач в порожньому місці правою кнопкою миші і виберіть "Параметри панелі завдань").

2. Зайдіть в "Персоналізація".

3. З лівого боку виберіть "Панель задач", в правій колонці знайдіть і відкрийте "Включення і вимикання системних значків".

4. Навпаки "Сенсорна клавіатура" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл." (якщо ви хочете показувати кнопку сенсорної панелі) або "Вимкнути." (щоб не показувати кнопку сенсорної панелі).

Показати кнопку сенсорної клавіатури в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається кнопками Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть Enter.

2.  Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ TabletTip \ 1.7. У розділі 1.7  відкрийте параметр  TipbandDesiredVisibility => в поле "Значення" введіть  1 і натисніть на "ОК" (щоб показати кнопку сенсорної панелі). Якщо ви хочете приховати кнопку - в поле "Значення" замість 1 потрібно ввести 0 і натиснути на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂