Підключення до віддаленого робочого столу в Windows 10

У всіх версіях Windows є вбудований інструмент для підключення до віддаленого робочого столу. Тобто, ви можете з одного комп'ютера в мережі зайти на інший комп'ютер в цій же мережі і керувати ним. У сьогоднішній статті розглянемо як підключитися до віддаленого робочого столу в Windows 10.

У всіх виданнях Windows 10 є "Підключення до віддаленого робочого столу", але не до всіх їм можна підключатися використовуючи цей інструмент. Користувачі Windows 10 Home можуть підключатися до віддаленого робочого столу комп'ютерів, які використовують Windows 10 Pro або Enterprise, але не одне видання 10ки не може підключитися віддалено до комп'ютерів на яких встановлено Windows 10 Home.

1.  На комп'ютері, до якого ви хочете підключитися віддалено, потрібно дозволити віддалене підключення.

2. Ви повинні знати IP-адресу комп'ютера до якого ви хочете підключитися.

3. Відкрийте "Підключення до віддаленого робочого столу": один із способів - в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  mstsc і натисніть клавішу Enter.

4. Введіть IP-адресу комп'ютера до якого ви хочете підключитися і натисніть "Підключити". У цьому ж вікні ви можете налаштувати деякі параметри підключення, натиснувши на "Показати параметри" і пройшовшись по вкладках.

5. Введіть облікові дані для підключення до віддаленого комп'ютера і натисніть "ОК". Можливо вам напише "Неможливо перевірити справжність віддаленого комп'ютера ...", натисніть "Так".

Ви підключіться до віддаленого комп'ютера, при цьому користувачу того комп'ютера покаже екран блокування і він не зможе нічого бачити. Якщо користувач на віддаленому комп'ютері знову зайде в систему - вас викине з його комп'ютера і доведеться перепідключатися.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂