Змінити елементи панелі адрес в загальному діалоговому вікні відкриття файлів Windows

У більшості програм, коли ви натискаєте "Відкрити" ( "Зберегти як", "Імпорт", "Експорт" і т.д.), ви бачите загальне діалогове вікно відкриття. Загалом вікні відкриття є панель адрес і її можна змінити різними способами.

У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити елементи панелі адрес в загальному діалоговому вікні відкриття файлів в Windows 7, 8 і 10.

На панелі адрес відображає такі елементи:

1) Ярлики локальних папок (наприклад, C: \ Windows)

2) Ярлики віддалених папок (\\ server \ share)

3) Папки FTP

4) Веб-папки

5) Загальні папки оболонки.

Список загальних папок оболонки, які можна вибирати: "Робочий стіл", "Недавні місця", "Документи", "Зображення", "Музика", "Недавно змінені", "Вкладення" і "Набори умов пошуку".

Змінити елементи панелі адрес в загальному діалоговому вікні в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходьте до наступного способу. Якщо ви хочете змінити елементи панелі адрес в загальному діалоговому вікні іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху  Зміни користувача \ Адміністративні шаблони \ Компоненти Windows \ Провідник \ Загальна діалогове вікно відкриття файлів  => відкрийте параметр " Елементи, які відображаються на панелі адрес".

3.  Поставте крапку біля "Включено" => в поля "відображаються позиції" впишіть шляху до кожного елементу, який ви хочете бачити в діалоговому вікні, і натисніть на "ОК".

Змінити елементи панелі адрес в загальному діалоговому вікні в редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2.  Перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Comdlg32. Якщо в розділі CurrentVersion немає розділ Policies -натисніть на розділ CurrentVersion правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Policies

Натисніть на розділ Policies правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Comdlg32

Натисніть на розділ Comdlg32  правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Placesbar

3. Натисніть на розділ  Placesbar  правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр  Place0. Повторіть ці дії кілька разів і створіть параметри з назвою: Place1, Place2 і Place3.

4. Відкрийте параметр Place0 і в поле "Значення" введіть шлях до папки, яку ви хочете бачити першою в списку елементів панелі адрес в загальному діалоговому вікні. Повторіть дану дію і введіть значення в параметр Place1, Place2 і Place3.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂