Як змінити сервер часу в Windows

Сьогодні ми розглянемо як змінити сервер часу, який використовується для синхронізації годин на Windows 7, 8 і 10.

Змінити сервер часу в панелі управління

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  timedate.cpl  і натисніть Enter.

2. Перейдіть у вкладку "Час по Інтернету" і натисніть на "Змінити параметри".

3. Біля "Сервер" виберіть зі списку сервер з яким потрібно синхронізувати час (або напишіть потрібний) і натисніть на "Оновити зараз", щоб побачити чи може комп'ютер синхронізувати час з обраним вами сервером. Якщо нижче напише "Час було успішно синхронізовано ...", натисніть на "ОК".

Після вибору потрібних параметрів закрийте всі відкриті вікна.

Змінити сервер часу в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду regedit  і натисніть Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ DateTime \ Servers. У розділі Servers строкові параметри в значеннях мають різні імена серверів (якщо в списку немає потрібного - створіть строковий параметр, ім'я має бути цифрою і в поле "Значення" має бути записано ім'я сервера часу).

3. Відкрийте параметр " (За замовчуванням) " в поле "Значення" введіть ім'я строкового параметра з потрібним вам сервером і натисніть на "ОК". Наприклад, я хочу вибрати для синхронізації сервер time.nist.gov => ім'я строкового параметра де він знаходиться в значенні 2, значить в "Значення" параметра "(За замовчуванням)" потрібно написати 2 і натиснути "ОК".

4. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ W32Time \ Parameters => відкрийте параметр  NtpServer => в поле "Значення" замініть ім'я сервера на потрібне, залишивши 0x9 після коми => натисніть на "ОК". У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂