Як приховати обліковий запис користувача з екрану входу в Windows 10

У Windows 10 на екрані входу в лівому нижньому кутку показується список всіх облікових записів доступних на вашому комп'ютері. В даному списку ви можете вибрати користувача для входу в систему. Сьогодні ми розглянемо як приховати обліковий запис користувача зі списку на екрані входу в Windows 10.

Раніше ми розглядали як приховати всі облікові записи з екрану входу.

Приховати обліковий запис користувача з екрану входу в редакторі реєстру

1. Натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші і виберіть з контекстного меню "Керування комп'ютером (також, можна в рядку пошуку або в меню виконати написати compmgmt.msc   і натиснути клавішу Enter).

2. Зайдіть в "Локальні користувачі" => "Користувачі" і запам'ятайте точне ім'я облікового запису, який ви хочете приховати з екрану входу (в колонці "Ім'я").

3.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (Win + R) введіть  regedit і натисніть Enter.

4. Перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon  => натисніть на розділ Winlogon правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ  SpecialAccounts

5. Натисніть на розділ SpecialAccounts правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ UserList

6. Натисніть на розділ UserList  правою кнопкою миші, виберіть "Створити" => "Параметр DWORD (32 біти) => назвіть новий параметр ім'ям користувача, якого ви хочете приховати з екрану входу.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂