Включити (відключити) блокування потенційно небажаних програм в Microsoft Edge Chromium

Браузер Microsoft Edge Chromium може блокувати завантаження додатків з низькою репутацією, які можуть привести до непередбачених наслідків. Сьогодні ми розглянемо як включити (відключити) блокування завантаження потенційно небажаних програм в Microsoft Edge Chromium.

Включити або відключити захист від потенційно небажаних програм в Microsoft Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. В адресний рядок вставте edge: // settings / privacy  і натисніть Enter. Або зайдіть в меню браузера (натиснувши на три точки справа вгорі) => "Параметри" => "Конфіденційність та служби".

3. Біля "Блокування потенційно небажаних програм" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вкл." (або "Вимкнути.", якщо ви хочете відключити). Закрийте вкладку налаштувань.

Додати або видалити можливість включення захисту від небажаних програм в Microsoft Edge

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. В адресний рядок вставте edge: // flags / # edge-smartscreen-pua  і натисніть Enter.

3. Щоб прибрати настройку "Блокування потенційно небажаних програм" з програми, навпаки "Potentially unwanted app protection" виберіть  Disabled  і натисніть на "Перезапуск".

Якщо ви навпаки хочете додати настройку "Блокування потенційно небажаних програм" в параметри браузера, навпаки "Potentially unwanted app protection" виберіть  Enabled або  Default і натисніть на "Перезапуск".

На сьогодні все, удачі Вам 🙂