Як відкрити закриту вкладку в Microsoft Edge Chromium

Новий Microsoft Edge працює на тому ж движку Chromium, що і браузер Google Chrome, пропонуючи вам кращу в своєму класі веб-сумісність і продуктивність. Він підтримується у всіх версіях Windows 7, 8 і 10. Сьогодні ми розглянемо як відкрити закриту вкладку в поточному або попередньому сеансі в Microsoft Edge Chromium.

Відкрити закритий сайт сполучення клавіш

У відкритому браузері Microsoft Edge Chromium натисніть Ctrl + Shift + t  на клавіатурі і відразу ж відкриється закрита вкладка. Щоб відкрити ту яка була закрита перед нею - ще раз натисніть це сполучення клавіш.

Знову відкрити закриту вкладку з вкладки

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. Натисніть на будь-яку вкладку правою кнопкою миші, виберіть "Повторно відкрити закриту вкладку". Щоб відкрити ту яка була закрита перед нею - ще раз натисніть на будь-яку вкладку правою кнопкою миші, виберіть "Повторно відкрити закриту вкладку".

Знову відкрити закриту вкладку з рядка заголовка

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. Натисніть в заголовку правою кнопкою миші, виберіть "Повторно відкрити закриту вкладку". Щоб відкрити ту яка була закрита перед нею - ще раз натисніть в рядку заголовка правою кнопкою миші, виберіть "Повторно відкрити закриту вкладку".

Знову відкрити закриту вкладку з Недавно закриті

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. Натисніть на три точки справа вгорі (Alt + F), зайдіть в "Журнал" і в "Нещодавно закриті" натисніть на потрібний сайт.

Знову відкрити закриту вкладку з історії

1. Відкрийте браузер Microsoft Edge Chromium.

2. Натисніть  Ctrl + H  на клавіатурі, або натисніть на три точки справа вгорі (Alt + F), зайдіть в "Журнал" => "Управління журналом".

3. У цьому вікні ви можете знайти сайти, які відкривали сьогодні, вчора, минулого тижня або ще раніше. Можете шукати за назвою і за часом відкриття.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂