Пріоритет повідомлень в Центрі повідомлень Windows 10

Велике оновлення 1607 в Windows 10 принесло більше налаштувань, в тому числі додалися налаштування центру повідомлень. У сьогоднішній статті опишемо як налаштувати пріоритет повідомлень в Центрі повідомлень Windows 10.

Раніше ми розглядали як налаштувати Центр повідомлень Windows 10, а сьогодні додамо як виставити пріоритет повідомлень для певних програм. Тобто, якщо через Центр повідомлень вам приходить безліч повідомлень і ви хочете щоб повідомлення з індивідуальних програм були в самому верху - робіть все по сьогоднішній інструкції.

Налаштування пріоритету повідомлень в Центрі повідомлень

1.Заходім в "Пуск" => Параметри;

2.Вибіраем "Система";

3.В лівій панелі вибираємо "Відомості та дії", а з правого боку опускаємося вниз і шукаємо додаток, повідомлення якого для вас в пріоритеті;

4.Нажімайте на потрібну програму і в меню опускаємося вниз => біля "Пріоритет повідомлень в центрі повідомлень" ставимо галочку в полі "Найвищий". Також ви можете вибрати кількість повідомлень видимих ​​від цього додатка.

5. У наступному вікні натисніть "Підтвердити"

Тепер повідомлення з цього додатка будуть пріоритетними, і будуть показуватися в самому верху центру повідомлень. Таким же способом ви можете змінити пріоритет повідомлень для всіх додатків, для деяких поставити середній, для деяких високий, або низький, а деякі взагалі можна відключити.

Також якщо ви хочете можна змінити звук повідомлень або відключити його. Ще можна виставити час показу повідомлень. Як виставляти пріоритет повідомлень в Windows 10 ми розглянули, на сьогодні все, якщо є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂