Задати інтервал до включення заставку з Windows

У будь-якій версії Windows ви можете налаштувати, щоб після певного періоду бездіяльності комп'ютер починав показувати заставку. Раніше ми розглядали як це зробити в налаштуваннях системи, сьогодні ж ми розглянемо як задати інтервал до включення заставку з групових політиках і в редакторі реєстру.

Інструкції нижче працюють в Windows 7, Windows 8 і Windows 10.

Задати інтервал до включення заставку з групових політиках

Даний спосіб працює в Windows Pro, Enterprise або Education, якщо у вас домашня версія - переходите до другого способу. Якщо ви хочете задати інтервал включення заставки іншим користувачам цього комп'ютера - спочатку виконайте все за інструкцією "Як налаштувати групові політики для конкретних користувачів".

1.  Відкрийте групові політики: в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  gpedit.msc  і натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація користувача" => "Адміністративні шаблони" => "Панель управління" => "Персоналізація" => відкрийте "Тайм-аут заставки".

3.  Поставте крапку біля "Включено", в поле "Секунди" задайте, через скільки секунд бездіяльності включати екранну заставку (якщо ви задасте  0 - заставка буде відключена, і користувачі не зможуть її включити в настройках системи). Натисніть на "ОК" і закрийте групові політики.

Задати інтервал до включення заставку з редакторі реєстру

1.  У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Якщо ви хочете задати інтервал користувачеві під яким увійшли в систему - перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Control Panel \ Desktop . Якщо ви хочете задати інтервал всім користувачам комп'ютера - перейдіть по шляху  HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Control Panel \ Desktop. Якщо в розділі Windows немає розділу Control Panel - натисніть на дбав Windows правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Control Panel

Натисніть на розділ Control Panel правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Розділ" => назвіть новий розділ Desktop

3. Натисніть на розділ Desktop правою клавішею миші, виберіть "Створити" => "Строковий параметр" => назвіть новий параметр  ScreenSaveTimeOut

4. Відкрийте параметр  ScreenSaveTimeOut => в поле "Значення" введіть в секундах інтервал до включення заставки і натисніть на "ОК". Закрийте редактор реєстру.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂