Як видалити "Люди" з панелі завдань в Windows 10

Після поновлення Windows 10 до збірки 16.299 на панелі завдань з'явилася кнопка "Люди". У сьогоднішній статті розглянемо кілька способів як видалити кнопку "Люди" з панелі завдань, або як її додати.

Видалити "Люди" з панелі завдань використовуючи контекстне меню

Найпростіший спосіб прибрати кнопку "Люди" - натиснути на панель задач в порожньому місці правою клавішею миші і вибрати з меню "Відображати кнопку Люди". Як ви вже зрозуміли, натиснувши один раз на даний рядок - ви приберете "Люди" з панелі, натиснувши знову на даний рядок - ви додасте "Люди" на панель.

Видалити "Люди" з панелі завдань в параметрах системи

   Натисніть в порожньому місці панелі завдань правою клавішею миші та виберіть "Параметри панелі завдань" (або зайдіть в меню "Пуск" => Параметри => Персоналізація => з лівого боку виберіть "Панель задач").

Навпаки "Люди" натисніть на перемикач, щоб поставити його в положення "Вимкнути.". Відповідно, якщо ще раз натиснути на даний перемикач - значок "Люди" знову з'явиться на панелі.

Видалити "Люди" з панелі завдань використовуючи редактор реєстру

Перед редагуванням реєстру рекомендується створити точку для відновлення системи.

1.  Відкрийте редактор реєстру: в рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду  regedit  і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху  HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced \ People. У розділі People відкрийте параметр  PeopleBand , змініть його значення  0 і натисніть "ОК".

3. Перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.

Якщо ви захочете повернути кнопку "Люди" за допомогою реєстру - змініть значення параметра PeopleBand на 1.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Удачі Вам 🙂