Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в Windows 10

Ви можете змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів, тим самим заборонивши короткі паролі. Довжину пароля можна задати від 0 до 14 знаків, і якщо ви задасте певне число (наприклад 8) - користувач, який буде змінювати пароль і писати менше 8 знаків отримає помилку "Не вдалося оновити пароль. Введений пароль не забезпечує вимог домену до довжини пароля , його складності або історії поновлення ".

Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в Локальна політика безпеки

Локальна політика безпеки доступна тільки в Windows 10 Pro, Enterprise і Education. Варіант другий описаний нижче підходить для всіх випусків Windows.

1. У рядку пошуку або в меню виконати (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть команду secpol.msc  і натисніть Enter.

2. У лівій колонці виберіть "Політики облікових записів" => Політика паролів => з правого боку відкрийте "Мінімальна довжина пароля".

3. Біля "Довжина пароля не менше" задайте значення від 0 до 14 і натисніть "ОК". На малюнку ми встановлюємо значення 9, якщо користувач спробує під час зміни пароля ввести менше 9 знаків - він отримає помилку.

Змінити мінімальну довжину пароля для локальних облікових записів в командному рядку

1 .Откройте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - натиснути на меню «Пуск» правою клавішею миші і вибрати «Командний рядок (адміністратор) з меню.

2. Щоб подивитися мінімальну довжину пароля в даний момент - введіть команду  net accounts  і натисніть клавішу Enter.

3. Щоб задати мінімальну довжину пароля введіть команду  net accounts / minpwlen: 8 і натисніть клавішу Enter (замість  8 ви можете задати будь-яке значення від 0 до 14).

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи або у вас є доповнення - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂