PSEvents.exe-помилка програми

Днями попросили подивитися комп'ютер, через кожні пів години вискакувала помилка програми PSEvents.exe. У сьогоднішній статті розглянемо способи вирішення даної проблеми.

На самому початку я грішив на шкідливе програмне забезпечення, зайшов в автозапуск програм, а там не було нічого зайвого. Про всяк випадок запустив перевірку на шкідливе ПЗ і поки йшла перевірка почав шукати корінь проблеми.

Через пошук в провіднику знайшов файл PSEvents.exe, він входить до складу антивіруса Panda.

Знайшов на сайті pandasecurity.com: Уразливість в PSEvents.exe з Panda 2016.

"Уразливість в продукції Panda 2016 року, дозволяє виконання коду з підвищеними правами. PSEvents.exe процес періодично запускається з підвищеними правами і має залежності від бібліотек, розташованих як в каталозі за замовчуванням, так і в інших системних бібліотеках. Оскільки група користувачів має дозволу на запис на папку, де PSEvent.exe процес запускається, система спочатку шукає бібліотеки керуючі цим процесом в папці виконання, що робить можливим створити зловмисний бібліотеку в папці виконання, яка буде замінити одну з бібліотек, встановлених в інших папках. Таким чином, користувач може запустити шкідливий код з системними привілеями. "

Рекомендації від pandasecurity.com: потрібно завантажити файл і запустити його.

На самому комп'ютері шкідливого ПЗ не знайдено, просто стався якийсь збій. Вирішив перевстановлення додатка Panda, тобто через панель управління => установка і видалення програм, видалив програму повністю => про всяк випадок очистив комп'ютер за допомогою Ccleaner і в ньому ж виправив проблеми реєстру => після чого встановив Panda антивірус знову => проблема зникла. Ви також можете просто видалити повністю антивірус Panda і встановити собі інший антивірус, тим самим вирішивши проблему з вильотом помилки програми.

На сьогодні все, якщо у вас є доповнення, або ви знаєте інші способи вирішення проблеми - пишіть коментарі! Удачі Вам 🙂